RU

Тимошенко сумнівається у прийнятті Держбюджету-2010 до виборів Президента

14.07.2009, 13:17

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не виключає, що Закон про Держбюджет на 2010 рік не буде прийнятий до президентських виборів. Про це вона заявила в своєму виступі під час урочистих зборів з нагоди 10-річчя партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко відзначила, що вона не виключає, що нова редакція Бюджетного кодексу, схвалена органами місцевого самоврядування, не буде підписана Президентом.

"Тому що політика сьогодні заважає, тому що заважає боротьба за президентську посаду, тому що заважають амбіції, бажання знищити уряд і не дати провести справжню реформу. Але водночас знайте: ми бюджет на 2010 рік нікому не дамо спланувати по-старому... І цей бюджет, можливо, також не буде прийнятий, розпорошений і дезорієнтований Верховною Радою. Але ми з вами не здамося. Якщо бюджет не буде прийнятий до кінця року, то скажіть, коли ми його приймемо?", - сказала Прем'єр і сама відповіла на своє питання: "Ми приймемо його відразу після президентських виборів. І я впевнена, що я підпишу його саме так, як це треба місцевим громадам, як це потрібно країні, як це потрібно людям, які чекають справжніх змін".

Нагадаємо, раніше глава уряду заявляла, що представить парламенту основні напрями бюджетної політики на 2010 рік після підписання Президентом України змін до Бюджетного кодексу.

23 червня Верховна Рада України прийняла нову редакцію Бюджетного кодексу. За прийняття Закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України". проголосувало 232 народних депутати.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини