RU

Тимошенко: Істерії політиків не завадили розрахуватися за російський газ

07.07.2009, 12:29

Уряд своєчасно, день у день проводить розрахунки за поставлений російський газ і розрахувався за газ, поставлений у червні. Про це заявила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Україна своєчасно розрахувалася за російський газ, поставлений у червні. Ніякі істерії політиків не завадять уряду виконувати свої обов'язки", - наголосила Ю.Тимошенко, яку цитує управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Ю.Тимошенко також нагадала, що доки вона працює на посаді Прем'єр-міністра, "не дозволить повернення ганебних для України часів тотальних неплатежів".

Глава уряду наголосила, що Україна і надалі своєчасно розраховуватиметься за природний газ з Росією.

Нагадаємо, напередодні у НАК "Нафтогаз України" повідомили, що компанія повністю розрахувалася з ВАТ "Газпром" за поставлений у червні цього року російський газ.

Раніше Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко заявила, що у червні Україна має заплатити за російський газ $250 млн., у липні $1 млрд.

Згідно із контрактом між "Газпромом" і "Нафтогазом України" щодо постачань газу у 2009-2019 роках, українська сторона зобов'язується перераховувати кошти за спожитий газ не пізніше сьомого числа місяця, наступного за поставкою. У разі порушення цієї умови російська сторона залишає за собою право вимагати переходу на авансову систему платежів зі стовідсотковою передоплатою.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини