RU

Тимошенко сподівається на японські інвестиції

13.02.2009, 13:35

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що Україна може стати базовою країною для залучення японських інвестицій в регіоні. Про це вона заявила, відкриваючи зустріч із представниками ділових кіл Японії.

"Я вірю в те, що для Японії Україна може стати базовою країною для проведення інвестицій у всьому нашому регіоні. Тому що в Україні все ж, хоч і складно, хоч і з досить складними політичними подіями, але успішно розвивається демократія. У нас встановлюються, на відміну від багатьох інших країн нашого регіону, прозорі відносини у системі інвестицій", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, на думку зарубіжних експертів, в Україні почався стік інвесторів. Причиною є не тільки економічна криза, але й надто високий рівень корумпованості українських чиновників. Незалежні економічні оглядачі зазначають, що поки зростання української економіки приносило високі дивіденди, зарубіжні інвестори закривали очі на корумпованість місцевих чиновників різних рівнів. Сьогодні ж в умовах кризи капіталовкладники шукають максимальної прозорості інвестиційних схем, сумніваючись у тому, що українська влада зможе це забезпечити.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини