RU

Тимошенко сподівається на прийняття бюджету-2009 до 1 січня

15.12.2008, 11:16

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко і Голова Верховної Ради Володимир Литвин сподіваються на прийняття Державного бюджету на 2009 рік до 1 січня. Про це вона заявила сьогодні, відкриваючи нараду у Кабінеті Міністрів.

"Сьогодні вранці, коли я зустрічалася з Головою Верховної Ради, ми, власне, знайшли порозуміння саме на такому шляху, як подолання негативних явищ", - сказала Ю. Тимошенко, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ

Прем'єр-міністр пояснила, що метою уряду до кінця 2008 року є прийняття Держбюджету на 2009 рік. "Я б хотіла все-таки зараз висловити надію, що нова коаліція і парламент до нового року приймуть бюджет на 2009 рік, хоч і дуже складний, і приймуть програму діяльності уряду, яка розрахована на подолання кризових явищ", - сказала Ю. Тимошенко.

Нагадаємо, за словами Ю. Тимошенко, на цьому тижні Верховна Рада України розгляне бюджет, внесений урядом у вересні, а також зміни до нього, пов'язані з світовою фінансовою кризою.

Перший законопроект Кабміну про Держбюджет-2009 був зареєстрований в парламенті 15 вересня. Однак Президент Віктор Ющенка, коментуючи цей проект, назвав його популістським і таким, що не відповідає нинішнім реаліям. 12 листопада Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що збирається відкликати бюджет з ВР на доопрацювання. "Ми відкликаємо зараз бюджет повністю і готуємо новий", - сказала вона, додавши, що в новому проекті буде враховано вплив світової фінансової кризи.

Про боротьбу України з кризою читайте в статті "Бюджетний "перекур">>>

Держбюджет-2009: добірка новин >>>

Уряд Тимошенко: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини