RU

Тимошенко сподівається на нового Президента

22.04.2009, 11:32

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко сподівається, що після президентських виборів Генеральна прокуратура притягне до відповідальності колишніх керівників Харківського авіаційного заводу і київський авіаційний завод "Авіант". Про це вона заявила сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко наголосила, що матеріали перевірки КРУ, які зафіксували фінансові порушення колишнім керівництвом заводів, передані у Генеральну прокуратуру. "Але в зв'язку з тим, що прокуратура сьогодні залишається під системою впливу пана Януковича і Партія регіонів, в своїй значній частині, ці справи, по суті, не розслідує, не доводяться до логічного завершення і ніхто за мільярдні крадіжки на авіаційних заводах не постраждав, нікому не ухвалений законний вирок, і ніхто сьогодні не відповідає за такі мегаграбіжницькі махінації, які проверталися на двох авіаційних заводах. Дуже шкода, і я сподіваюся, що після президентських виборів, коли прийде той Президент, який зможе, нарешті, поставити справжніх силовиків, які не крадуть нічого, нікого не "кришують", я впевнена, що такі люди як два директори авіаційних заводів, будуть відповідати, причому відповідати будуть згідно із законом і досить жорстко", - сказала Прем'єр.

Ю.Тимошенко підкреслила, що всі фінансові махінації на заводах здійснювалися на очах у силових структур і в екс-прем'єр-міністра Віктора Януковича. "І кошти, які виділялися з бюджету, я впевнена, в тому числі з його відому виводилися на різні підприємства невідомо чиїх власників", - додала вона.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Авіакосмічна промисловість: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини