RU

Тимошенко ще не бачила "газового" рішення РНБОУ

12.02.2009, 17:30

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко ознайомиться із рішенням Ради національної безпеки і оборони щодо енергетичної безпеки України і визначиться, чи буде вона оскаржувати його у суді. Про це вона повідомила сьогодні на брифінгу, відповідаючи на відповідне питання журналістів.

"Я не знайома ще з документом, який затверджений РНБОУ, оскільки сьогодні у мене дуже складний день. Я прочитаю і визначуся, що з цим робити. Я хочу ще раз наголосити, що все, що відбувалося на РНБОУ, це було торпедування газових угод, які були підписані, причому вигідних і ефективних для України, і це була спроба повернути "Росукренерго" і повернути нечесним шляхом об'єми природного газу, які ніби належать "Росукренерго", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю.Тимошенко наголосила, що саме цьому і було присвячене засідання РНБОУ, оскільки, за її словами, як мінімум три політичні сили планували ці 11 млрд. кубометрів газу, куплені Україною у Росії, використати на свою виборчу президентську кампанію. "А я зробила так, що цей газ буде використаний на здешевлення цін на природний газ для промислових виробників, для теплокомуненерго і для населення. І я вважаю, що для цих 11 мільярдів кубометрів газу, який ми чесно купили за контрактом купівлі-продажу, це найкраще застосування", - сказала Прем'єр.

Нагадаємо, Президент Віктор Ющенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 10 лютого 2009 року "Про невідкладні заходи із забезпечення енергетичної безпеки України". Відповідний Указ N82/2009 підписано 11 лютого 2009 року.

Енергетична безпека: добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини