RU

Тимошенко розповіла, за яких умов МВФ допоможе Україні

21.10.2008, 15:15

На наступному тижні Україна зможе отримати фінансову допомогу від Міжнародного валютного фонду (МВФ), якщо буде прийнято пакет антикризових законів, розроблених Кабінетом Міністрів і РНБО. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, під час зустрічі з представниками фінансово-економічного сектора України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко повідомила, що на цей момент перемовини з МВФ практично завершено. "І у нас є на 90% узгоджений пакет дій, які повинна здійснити Україна шляхом прийняття законів, шляхом прийняття певних урядових рішень, щоб у нас була можливість на наступному тижні отримати цю потужну фінансову допомогу. З іншого боку, для того, щоб отримати цю фінансову допомогу, нам треба прийняти узгоджений з фінансовими світовими інститутами пакет законів, який ми зараз об'єднали в один законопроект", - сказала Прем'єр.

Нагадаємо, вчора в своєму телезверненні Президент Віктор Ющенко повідомив, що на декілька днів поновлює роботу Верховної Ради. Це необхідно для прийняття парламентом пакету законодавчих актів, спрямованих на боротьбу з наслідками фінансової кризи.

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини