RU

Тимошенко розповіла, куди дівся газ Фірташа

24.06.2010, 13:15

11 млрд. кубометрів газу "Росукренерго", розмитнені на користь України, були реалізовані у 2009 році населенню і промисловості держави. Про це сьогодні заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко журналістам на прес-конференції.

"Я хочу зазначити, що ці 11 млрд. кубічних метрів газу були НАК "Нафтогаз України" поміщені у газові сховища і без якогось посередництва, без будь-яких комерційних структур реалізовані населенню і промисловим підприємствам у 2009 році", - зазначила Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Лідер БЮТ наголосив, що газ реалізовувався без націнок за тією ціною, за якою був закуплений у Росії.

Нагадаємо, Стокгольмський арбітражний трибунал зобов'язав НАК "Нафтогаз України" повернути "Росукренерго" 12,1 млрд. кубометрів газу (з них 1,1 млрд. - неустойка, інше - борг НАК) до 1 вересня 2010 року. "Нафтогаз" спочатку заявляв, що 11 млрд. кубометрів газу, що були у підземних сховищах, були придбані ним на початку 2009 року. Однак у суді держкомпанія не змогла довести, як і за яких обставин їй вдалося придбати газ без дозволу на це "Росукенерго". Трибунал визнав за компанією Дмитра Фірташа право на цей газ.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини