RU

Тимошенко "розкручує" МВФ на четвертий транш

20.10.2009, 11:58

Тимошенко "розкручує" МВФ на четвертий транш
Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко проводить переговори з місією Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Як повідомляє управління у зв'язках зі ЗМІ секретаріату Кабінету Міністрів, з української сторони в переговорах також беруть участь віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря, Міністр економіки Богдан Данилишин, заступники Міністра фінансів Володимир Матвійчук, Олександр Савченко, Андрій Кравець, перший заступник голови НБУ Анатолій Шаповалов, перший заступник Міністра Кабінету Міністрів Георгій Берадзе.

У делегацію МВФ увійшли Джейла Пазарбазіолу - керівник місії Європейського департаменту МВФ, Поль Томсон - заступник керівника місії Європейського департаменту МВФ, Макс Альєр - постійний представник МВФ в Україні.

На думку Прем'єр-міністра переговори з місією МВФ йдуть конструктивно. На зустрічі Ю.Тимошенко заявила, що ситуація в фінансовому секторі не проста, але уряд має політичну волю її стабілізувати, незважаючи на політичну складову і початок президентської кампанії.

Нагадаємо, 12 жовтня місія Міжнародного валютного фонду прибула в Київ. МВФ в листопаді 2008 року схвалив для України програму "stand-by" на загальну суму $16,4 млрд. і надав перший транш кредиту в $4,5 млрд. 12 травня Україна отримала $2,8 млрд. другого траншу кредиту. Третій транш становив $3,3 млрд. Четвертий транш обсягом $3,8 млрд. МВФ планував надати Україні до кінця 2009 року.

Фінансова криза: добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини