RU

Тимошенко розкритикувала регіоналів за "боротьбу з бідністю"

11.02.2010, 11:20

Голосування у Верховній Раді за закон щодо збільшення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям продемонстрував, що Партія регіонів ніколи не збиралася підвищувати соціальні стандарти. Про це заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час засідання Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко зазначила, що під час голосування за закон про підвищення соцстандартів "і Янукович, і його фракція після виборів за свій власний закон дали усього два голоси".

Ю.Тимошенко зазначила, що це демонструє, що ніхто з команди Януковича соціальні стандарти підвищувати не збирався, і це були просто піар-технології. "Йдеться про те, що вже після виборів починає відкриватися великий передвиборчий обман, і людям треба враховувати це у своїх політичних пристрастях. На жаль, піар і реклама, якими, по суті, і було підвищення соцстандартів, вже в парламенті, в самій Партії регіонів були перекреслені", - наголосила Прем'єр.

Вона також додала, що уряд повинен забезпечити безперебійну виплату всіх соціальних платежів і чітко виконувати всі свої зобов'язання перед громадянами України.

Нагадаємо, 9 лютого Верховна Рада провалила у другому читанні законопроект регіонала Михайла Папієва щодо збільшення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. За проект закону "Про внесення змін до ст. 5 і 8 Закону "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" Партія регіонів віддала 2 голоси.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини