RU

Тимошенко радить Януковичу і Азарову розірвати газові контракти з Росією

25.06.2011, 16:29
Тимошенко радить Януковичу і Азарову розірвати газові контракти з Росією - Фото
20f8918584d0a3b96fae75881d420bd8.jpg

Тимошенко радить Януковичу і Азарову розірвати газові контракти з Росією

Якби газові угоди з Російською Федерацією не влаштовували президента Віктора Януковича або прем'єр-міністра Миколи Азарова, вони могли б розірвати їх, оскільки угоди не передбачають штрафних санкцій за одностороннє розірвання. Про це заявила сьогодні Юлія Тимошенко в ході судового засідання в Печерському суді Києва.

"В угодах, які я підписала, не передбачено штрафних санкцій за розірвання цих контрактів. Якби вони не подобалися Януковичу або Азарову, то їм треба було б просто написати лист, що ми не хочемо ці угоди, що ми хочемо угоди з Росукренерго, корупцією, тінню, тобто ми навіть про це подумали і не передбачили в цій угоді штрафних санкцій за одностороннє розірвання", - зазначила Тимошенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Тимошенко додала, що якщо влада вважає, що за підписання цих угод її необхідно притягувати до відповідальності, то саму владу треба притягнути до ще більшої відповідальності за підписання харківських угод.

Ці слова Тимошенко присутні в залі знову зустріли гучними аплодисментами, чим викликали невдоволення судді.

"Я зараз буду видаляти із залу суду тих, хто порушує порядок", - сказав він. "Всіх видали", - крикнув хтось із залу. "Якщо буде треба, то видалю всіх", - відповів суддя, після чого Тимошенко продовжила свій виступ.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Азаров виключає одностороннє розірвання газових контрактів. "Так юридично виписана ця угода, Україна має право її скасувати тільки в тому випадку, якщо Росія з цим погодиться. Виникає питання: ну, а в принципі, чи можемо ми її розірвати? Можемо, звичайно, як і будь-яку міжнародну угоду. А чи можемо ми так діяти? Ні. Ми будемо його виконувати доти, поки не домовимося про перегляд цього кабального договору", - заявляв раніше прем'єр.

У свою чергу експерти вважають, що основою для розірвання можуть стати порушення при підписанні контрактів.

Україно-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини