RU

Тимошенко просить владу на місцях розрахуватися з "Нафтогазом"

14.10.2009, 13:52

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликала місцеві органи влади розрахуватися з НАК "Нафтогаз Україна" за спожитий газ до початку опалювального сезону. Про це вона заявила, починаючи засідання уряду у середу.

"Я хотіла б, щоб на початок опалювального періоду всі розрахунки місцевими органами влади за природний газ з "Нафтогазом" було зроблено, тому що за місцеві органи влади ми це питання вирішити просто не зможемо", - вказала глава уряду, яку цитує управління у зв'язках зі ЗМІ секретаріату КМУ.

За її словами, уряд зробив все, щоб опалювальний період пройшов успішно. "Накопичено всі необхідні резерви газу, вугілля, ядерного палива, забезпечені своєчасно всі ремонти", - відзначила Ю.Тимошенко і додала, що "довести тепло і гарячу воду до людей - функція місцевих органів влади".

Прем'єр повідомила, що уряд встановить спеціальну систему контролю за діяльністю органів місцевої влади, яка дозволить оцінити наскільки готовий до опалювального сезону кожний населений пункт.

Нагадаємо, за даними ДК "Газ України" заборгованість ТКЕ за природний газ, спожитий в сезоні 2008-2009 рр. (з 01.10.08), складає понад 2,7 млрд.грн., а рівень його оплати перед компанією - 67%.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини