RU

Тимошенко просить пришвидшити реалізацію інвестпроектів у 2009 році

25.11.2008, 12:38

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає пришвидшити реалізацію інвестиційних проектів у 2009 році. Про це вона заявила під час наради з профільними міністрами, присвяченій інфраструктурним проектам в енергетичній галузі.

"Я хочу вас всіх зараз закликати до того, що в 2009 році ми не зможемо працювати тими темпами, якими ми працювали всі 18 років. Нам потрібно швидкість перемкнути і в десять разів пришвидшити рух інтелекту, рух оргсистеми, бюрократичної системи. Якщо ми залишимо ті ж темпи, знаєте, як в киселі, які у нас були до сьогодні, ми просто не піднімемо такі масштаби", - зокрема, наголосила глава українського уряду, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У зв'язку з цим Ю.Тимошенко доручила Мінпаливенерго переглянути терміни реалізації проекту 220 кілометрів лінії потужності в 750 кіловольт на Запорізькій АЕС. До того ж вона попросила пришвидшити проектні роботи і пообіцяла підключитися на дипломатичному рівні у разі потреби перемовин із ЄБРР стосовно виділення в 2009 році з необхідних $1 млрд. 100 млн. першого траншу в $10 млн.

Ю.Тимошенко наголосила, що реалізація проекту може істотно розширити внутрішній ринок української металургії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини