RU

Тимошенко просить порад щодо російського кредиту

27.02.2009, 16:52

Рішення про залучення Україною кредиту в Російської Федерації буде прийматися урядом на основі рекомендацій експертів. Про це УНІАН повідомив заступник Міністра економіки України Валерій Мунтіян.

"Ми будемо брати гроші там, де це більш вигідно для України, де ставка кредитного ресурсу найнижча, де запропонують довгостроковий ресурс", - сказав В.Мунтіян, відповідаючи на питання, чи буде Україна вести переговори про залучення $5 млрд. кредиту в Росії.

В.Мунтіян повідомив, що з цього питання створено робочу групу експертів, які виберуть Росію або іншу країну, де можна отримати кредит на вигідних умовах. Заступник міністра відзначив, що рішення буде приймати Кабінет міністрів України.

За його словами, на сьогодні розглядається 7 джерел отримання кредиту. "Я думаю, що відкладати це на довгий час неправильно - якщо ми сьогодні не вживемо адекватних заходів і не мінімізуємо вплив кризи, то завтра треба буде не $5 млрд., а $25 млрд.", - сказав В.Мунтіян.

Раніше Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко спрямувала близько 20 листів до різних країн, у тому числі країнам ЄС і Росії, з проханням надати позику на стабілізацію Державного бюджету.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія дала згоду кредитувати Україну для покриття дефіциту держбюджету. "Росія готова сприяти у підписанні таких кредитних угод", - заявила Прем'єр-міністр України Ю.Тимошенко. При цьому вона додала, що направила листи з проханням надати Україні фінансову допомогу для покриття дефіциту бюджету в США, Євросоюз, Китай, Японію, а також Росію.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини