RU

Тимошенко пропонують урізати зарплату

19.11.2008, 13:05

Народний депутат від Партії регіонів, "тіньовий" Міністр праці та соціальної політики Михайло Папієв пропонує в законопроекті "Про оплату праці вищих посадових осіб на період виходу країни з кризи" обмежити заробітну плату Прем'єр-міністра на час економічної кризи.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, у проекті передбачено внесення зміни до статті 56 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" в частині обмеження на час кризи посадового окладу Прем'єр-міністра України на рівні семи розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлених законом про Державний бюджет України на відповідний рік. "Тобто в нинішніх умовах посадовий оклад поменшає з 6 тис. 640 грн. до 4 тис. 683 грн.", - уточнюється в документі.

Також на цей період пропонується обмежити максимальний рівень щомісячної зарплати Прем'єр-міністра п'ятнадцятьма прожитковими мінімумами для працездатних осіб. Таким чином, граничний розмір зарплати обмежується сумою 10 тис. 036 грн.

Відповідно до постанови Кабміну від 30 червня 2005 року "Про оплату праці керівних працівників державних органів" посадові оклади керівних працівників державних органів встановлюються у відсотках до посадового окладу Прем'єр-міністра України. Таким чином, посадові оклади і щомісячні заробітні плати керівних працівників державних органів також будуть обмежені.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко заявив, що українська економіка, як і економіки інших країн світу, переживає негативні наслідки світової кризи. Водночас за словами глави держави, значною мірою підвалину для швидкого розгортання кризи в Україні заклала дуже недалекоглядна соціальна політика уряду на початку року.

Про пожертву Тимошенко і Ющенка в фонд антикризи у статті "Апаратне "обрізання" >>>

Досьє на Михайла Папієва >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини