RU

Тимошенко пропонує спрямувати 1 млрд. грн. на стабілізацію "Нафтогазу"

07.07.2008, 16:12

Кабінет Міністрів пропонує збалансувати фінанси НАК "Нафтогаз України" і виділити додатково 1 млрд. грн. на покриття різниці в цінах на газ для підприємств теплокомуненерго. Про це заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, представляючи проект змін і доповнень до Державного бюджету України на 2008 рік.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко нагадала, що коли очолюваний нею уряд прийшов до влади, дефіцит "Нафтогазу" становив 13 млрд. грн. "Ми зробимо в бюджеті ще один крок для того, щоб збільшити субвенції, що стосуються різниці в цінах для теплокомуненерго, і саме за рахунок цього ми остаточно збалансуємо НАК "Нафтогаз". "Нафтогаз" буде процвітаючою структурою, яка буде отримувати прибутки, а не банкротом, який ми отримали від попереднього уряду", - сказала Прем'єр.

За її словами, це ще один крок уряду, який можна характеризувати як прорив. "НАК "Нафтогазу" ми повернули внутрішній ринок реалізації газу, що дозволило нам нормально забезпечити фінансове функціонування . Із бюджету ми даємо НАК "Нафтогазу" додатково ще близько 1 млрд. грн. якраз на оплату різниці в цінах, у тому числі на теплокомуненерго", - підкреслила Ю. Тимошенко.

Нагадаємо, раніше керівник Головної служби соціально-економічного розвитку при Секретаріаті Президента Роман Жуковський повідомив, що у проекті змін до Держбюджету не враховано вимогу Президента України додатково направити 1 млрд. грн. на фінансову стабілізацію НАК "Нафтогаз України" і не передбачено фінансування експерименту з будівництва доступного житла.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини