RU

Тимошенко пропонує провести спецзасідання, присвячене АПК

05.08.2008, 15:50

За три тижні уряд проведе спеціальне засідання, на якому розгляне питання агропромислового комплексу України. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні на нараді з питань врегулювання ситуації на ринку зерна.

Як повідомляє Управління зі зв'язків зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України, за словами Прем'єр-міністра, на цьому засіданні буде розглянуто всі підготовлені проекти законів, постанов та наказів, які необхідні, зокрема, для дерегулювання роботи в аграрному секторі. "Готуйте пакет, я його сама буду візувати у всіх міністрів, і приймемо на спеціальному засіданні уряду за три тижні", - зауважила Ю. Тимошенко.

Крім того, за її словами, уряд звернеться до Голови Верховної Ради Арсенія Яценюка з проханням-ультиматумом один із перших сесійних днів присвятити суто аграрним питанням.

Ю. Тимошенко звернулася до присутніх представників аграрного сектору з пропозицією до 1 вересня сформувати порядок денний спеціального засідання парламенту, куди внести всі необхідні законопроекти.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини