RU

Тимошенко прогнозує сплеск інфляції

03.06.2010, 16:55

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко прогнозує, що внаслідок незбалансованої монетарної політики уряду і Національного банку вже восени в Україні станеться сплеск інфляційних процесів. Про це вона заявила сьогодні на зустрічі з представниками опозиційних партій і рухів Дніпропетровської області.

"Уся емісія, яку здійснюють сьогодні, позначається на цінах, які отримують люди на все, що вони споживають. Від емісії до інфляції лаг становить приблизно 2-3 місяці. Цей лаг закінчиться восени", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує її офіційний сайт.

Ю.Тимошенко зазначила, що у квітні 2010 року в Україні обсяг промислового виробництва скоротився на 1,8% порівняно з аналогічним показником у березні 2010 року. "Останні 7 місяців, важко, в кризу, але економіка місяць до місяця постійно зростала. Зараз - зниження на 1,8%. Вперше за останні місяці", - додала вона.

Отже, за її словами, уряд Миколи Азарова не зміг забезпечити збільшення соціальних витрат виправданими економічними заходами. "Усе це за рахунок банального джерела - емісії грошей. І за той період, поки перебуває Янукович при владі, емісії для бюджетних потреб зробили стільки, скільки наш уряд загалом за два попередні роки, а це тільки декілька місяців, 100 днів", - зазначила Ю.Тимошенко.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини