RU

Тимошенко прогнозує безперервну співпрацю з МВФ

17.12.2009, 15:06

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що продовжує співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ) і вважає, що результати такої співпраці будуть ефективними. Про це глава уряду заявила сьогодні під час робочої поїздки до Чернігівської області.

"Ми продовжуємо співпрацю з МВФ і усі мої прогнози дуже хороші", - наголосила Ю.Тимошенко, яку цитує управління у зв'язках із ЗМІ секретаріату КМУ.

Нагадаємо, українська урядова делегація сьогодні у Вашингтоні проведе консультації з керівництвом МВФ з метою уточнення показників програми stand-by.

Україна з 2008 року отримала вже три транши допомоги МВФ на загальну суму $12 млрд. Після підписання Президентом Віктором Ющенком Закону про підвищення соціальних стандартів директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан заявив, що фонд продовжить співпрацю з Україною тільки після завершення президентських виборів. Водночас 9 листопада представництво МВФ в Україні повідомило, що фонд готовий до співпраці з Україною за умови досягнення консенсусу всіма гілками влади.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини