RU

Тимошенко привітала аграріїв Криму з першим зібраним мільйоном тон зерна

09.07.2008, 16:04

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко від імені уряду надіслала вітальну телеграму керівництву та громадянам АР Крим. Про це вона повідомила, відкриваючи засідання Уряду.

Як повідомляє Управління зі зв'язків зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України, Ю. Тимошенко зазаначила, що сьогодні АР Крим перетнула мільйонний рубіж зі збору зернових. "Щиро вітаю від імені уряду вас і всіх землеробів Криму з першим змолотим мільйоном тон зерна нового врожаю в АР Крим".

Прем'єр-міністра зазначила , що цього року працівники сільського господарства Криму продемонстрували високий професіоналізм, відданість важкій, але дуже важливій для суспільства землеробській справі. "Ви робите все можливе і навіть неможливе для повернення Україні лідерських позицій і слави житниці Європи та світу", - сказала Ю. Тимошенко.

Глава уряду висловила переконання, що трудові досягнення мешканців криму стануть прикладом для аграріїв усієї держави, і Україна зробить справжній прорив у розвитку агропромислового комплексу. "Від імені уряду щиро дякую землеробам Криму за самовіддану працю, і бажаю нових трудових звершень на хлібній ниві", - підкреслила Прем'єр-міністр.

Крім того, Ю. Тимошенко зазначила, що Одеська область, яка першою зібрала мільйонний показник урожаю зернових, сьогодні вже змолотила понад 1,5 млн. тон зерна. Також Юлія Тимошенко відмітила, що Миколаївська область готується зібрати у 4 рази більше зерна порівняно з минулим роком. Адже навіть на початку збору врожаю область отримала кращий результат і вже зібрала більше зернових, ніж загалом минулого року.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини