RU

Тимошенко пояснила, чому Кабмін використовує кредити міжнародних організацій

18.11.2008, 17:32

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко пояснила, чому уряд буде користуватися кредитами, які сьогодні надають Україні міжнародні фінансові організації. Про це вона заявила під час наради з питань ЖКГ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко зазначила, що на сьогодні зовнішній борг України становить 8-9% ВВП, що набагато нижче, ніж у багатьох розвинених країнах. "Сформовано помилкове сприйняття, що державні позики - це проїдання грошей, які потім повинні повертати покоління. Насправді грамотна політика кожної держави - позичити гроші, вкласти у важливі сфери і галузі життя України і отримати дуже високі ефекти за рахунок енергозбереження, за рахунок створення нових підприємств, створення нових робочих місць, додаткових притоків коштів до бюджету, а потім за рахунок цього повертати зовнішні позики", - зазначила Ю.Тимошенко.

Прем'єр також наголосила, що на сьогодні, незважаючи на складності на фінансових ринках, Україні надають позики під 4-5% річних такі організації, як ЄБРР, Світовий банк, МВФ. "По суті справи, правильно користуватися ресурсами, правильно користуватися сьогодні можливостями інвесторів і тих країн, які хочуть надати Україні довгострокові кредити, треба, і ми будемо це робити", - сказала Прем'єр.

Нагадаємо, 6 листопада Рада директорів МВФ схвалила надання Україні кредиту за програмою "stand-by" на суму $16,4 млрд. строком 2 роки.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини