RU

Тимошенко потребує поради економічної еліти

20.10.2008, 14:52

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко збирається завтра, 21 жовтня, порадитися з економічною елітою України, як діяти в ситуації, що склалася в країні. Про це вона повідомила сьогодні, відповідаючи на запитання журналістів.

"Я планую завтра скликати всю економічну еліту країни. Таке завдання поставлено - запросити всіх і провести спільну глибоку нараду і зробити висновки, як краще і ефективніше в цій ситуації діяти", - сказала Прем'єр-міністр, слова якої цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, сьогодні вранці Ю. Тимошенко провела зустріч із представниками місії МВФ, яка в ці дні працює в Україні. Перемовини з міжнародними фінансовими організаціями проходять успішно, і Україна може розраховувати на їхню підтримку, - заявила Прем'єр-міністр.

Нагадаємо також, що сьогодні Президент України Віктор Ющенко провів зустріч із головою місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) Джейлою Пазарбазіоглу. Під час зустрічі глава місії МВФ наголосив, що зі свого боку фонд робить все, щоб як можна швидше розробити власні кроки з подолання кризи. "Ми вже сформулювали цілий ряд попередніх заходів", - сказала вона.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини