RU

Тимошенко поскаржиться Пшонці на "друкарський верстат" у Нацбанку

18.01.2011, 11:55
Тимошенко поскаржиться Пшонці на
2c9ca09e7b9c619d3eee7b2a3cfce636.jpg

Тимошенко поскаржиться Пшонці на "друкарський верстат" у Нацбанку
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко завтра збирається віднести у Генеральну прокуратуру заяву про вчинення злочину - за її словами, за 2010 рік Нацбанк провів емісію на суму 99 млрд. 671 млн. грн. Про це вона заявила перед допитом у ГПУ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю.Тимошенко наголосила: "Ми вивчили, скільки за 2010 рік проведено емісій гривні, і я хочу зараз оголосити цифру. За 2010 рік емісія проведена на 99 мільярдів 671 мільйон гривень".

За її словами, емісійні гроші - це майже половина прибутків держбюджету за 2010 рік, які становили 230 млрд. грн. "Тільки цей факт свідчить про те, що весь 2010 рік друкарський верстат, який друкував гривню, працював на повну потужність", - заявила вона.

До того ж Ю.Тимошенко зазначила, що емісійні гроші надходять у підконтрольні владі банки як рефінансування, а потім тиснуть на внутрішній ринок і стимулюють інфляцію, оскільки не забезпечені ніяким економічним зростанням.

Крім того, за інформацією Ю.Тимошенко, у 2010 році в офшорні зони з України було виведено 28 млрд. 700 млн. доларів, що порівнянно з прибутками держбюджету за 2010 рік. Велика частина цих коштів - близько 26 млрд. доларів - виведено на Кіпр.

Ю.Тимошенко повідомила, що у цей час ці матеріали, підготовлені експертами, оформляються, і завтра вона збирається подати у Генеральну прокуратуру заяву про вчинення злочину. А як тільки почне свою роботу восьма сесія Верховної Ради, опозиційні фракції будуть ініціювати створення Тимчасової слідчої комісії з цього питання, а також внесуть проект постанови про те, щоб заслухати з цього приводу главу Нацбанку Сергія Арбузова і Прем'єр-міністра України Миколу Азарова.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини