RU

Тимошенко пообіцяла наповнити стабфонд до березня

05.02.2009, 11:30

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяє до березня наповнити стабілізаційний фонд. Про це вона заявила у своєму виступі з парламентської трибуни.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко наголосила, що стабілізаційний фонд було вперше створено в країні саме в період кризи. "На базі переговорів з іншими країнами я можу стверджувати, що він буде наповнений. Цей стабілізаційний фонд складає більше 21 млрд.грн., і він буде спрямований виключно на витрати розвитку... Я сподіваюся і вірю, і працюю для того, щоб стабілізаційний фонд було наповнено до березня місяця, і з березня місяця ми почнемо його витратити", - сказала Прем'єр.

Ю.Тимошенко відзначила, що кошти стабілізаційного фонду планується спрямувати на здешевлення кредитів для аграрного сектору, близько 5 млрд.грн. - на розвиток вугільної галузі, засоби на підготовку України до Євро-2012, 2 млрд. 760 млн.грн. - на закупівлю і модернізацію озброєнь для армії, близько 800 млн.грн. - на іпотечне кредитування і збільшення статутних капіталів двох державних банків, 500 млн.грн. - на модернізацію у сфері житлово-комунального господарства, передусім на впровадження енергоощадних технологій, 1,5 млрд.грн. - на розвиток регіонів.

Нагадаємо, раніше Ю.Тимошенко заявляла: "Ми будемо намагатися робити так, щоб всі гроші, які складають дефіцит бюджету, пішли в стабілізаційний фонд - на витрати розвитку і підтримку реального сектору економіки", - сказала Ю.Тимошенко.

Фінансова криза: добірка новин>>>
Уряд Тімошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини