RU

Тимошенко пообіцяла Львову воду

02.10.2009, 15:25

Уряд України разом з владою Львова до кінця 2009 року забезпечать виконання програми "Питна вода" для Львівщини. Про це Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила під час візиту в Львівську область.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в управління у зв'язках зі ЗМІ секретаріату Кабінету Міністрів, Ю.Тимошенко ознайомилася із звітом про перебіг виконання робіт з проекту забезпечення Львова питною водою. "До кінця цього року 100% людей, які живуть у Львові і області, будуть цілодобово з водою", - сказала глава уряду.

При цьому мер Львова Андрій Садовий повідомив, що уряд у повному обсязі виділяє кошти з держбюджету для виконання проекту забезпечення Львівщини питною водою. За його словами, зокрема, 100 млн.грн. вже надійшли на рахунки львівської міської ради і ще 91 млн. зі стабілізаційного фонду будуть перераховані до листопада. "Ця програма повинна бути реалізована до кінця року... Ми розуміємо, як складно сьогодні уряду знаходити фінансування, але ми взяли на себе зобов'язання, і будемо працювати вдень і вночі, щоб львів'яни мали хороший настрій на новий рік", - сказав мер.

Нагадаємо, близько 40% жителів Львова отримують воду за графіком (протягом 12 годин на добу). Раніше уряд обіцяв до кінця року виділити понад 190 млн.грн на забезпечення цілодобового водопостачання міста.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини