RU

Тимошенко похвалила аграріїв за успішний перебіг збору зернових

16.07.2008, 14:27

Уряд вказує на позитивну динаміку збору врожаю зернових в Україні. Збір урожаю відбувається успішно майже у всіх областях. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання уряду в середу.

Як повідомляє Управління з питань ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України, за її словами, це свідчить про підтвердження прогнозів Міністерства аграрної політики та Міністерства економіки стосовно збільшення врожаю зернових цього року вдвічі.

До Запорізької та Херсонської області, де вже зібрано понад 1 млн. тон зернових, глава уряду надіслала вітальні телеграми. "Виходячи з існуючої динаміки, можна говорити про те, що вдвічі більший урожай у країні таки буде", - запевнила Прем'єр-міністр України.

Нагадаємо, учора, 14 липня, Міністр аграрної політики Юрій Мельник підтвердив прогнози щодо збору врожаю зерна на рівні понад 40,4 млн. тонн, додавши, що цього тижня оприлюднить детальнішу інформацію з приводу цьогорічного врожаю.

Нагадаємо також, врожай зерна в Україні у 2006/07 маркетинговому році склав 29,3 млн. тон, знизившись, таким чином, порівняно з 2006 р. на 14,5% млн. тон.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини