RU

Тимошенко: Податковий кодекс не став краще

03.12.2010, 10:55
Тимошенко: Податковий кодекс не став краще - Фото
0313dfde578674317080a94f87118060.jpg

Тимошенко: Податковий кодекс не став краще
Авторство Податкового кодексу належить Президенту України Віктору Януковичу і його найближчому оточенню. У цьому впевнена лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, про що вона заявила сьогодні під час засідання фракції БЮТ-Батьківщина.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко зазначила, що мужні дії підприємців на Майдані привели до того, що влада досить серйозно злякалася. "Ні у кого немає сумнівів у тому, що Податковий кодекс, його авторство, належить Президенту України та його найближчому оточенню. Вони його розробляли, вони його вносили і вони застосували вето саме до себе. Саме тому нікого не введе в обману, що під тиском Майдана і під тиском страху Президент наклав вето на свій власний документ. Але їхня політика, їхнє ставлення до людей, їхнє ставлення сьогодні до країни залишилося таким же, нічого не змінилося", - сказала вона.

Ю.Тимошенко наголосила, що під тиском акцій протесту підприємці перемогли лише частково. "Але треба, безумовно, йти далі і зупинити людей, які перебувають при владі і категорично не хочуть зважати на суспільство, не хочуть зважати на інтереси народу, а хочуть зважати тільки на інтереси своїх тіньових кланів", - додала вона.

Вона також наголосила, що змінений вчора Податковий кодекс не став краще, оскільки залишилася колишня його філософія: "Пільги - кланам, народу - затягнути пояс так, що вже дихати неможливо". Ю.Тимошенко висловила впевненість у тому, що такий документ не може бути введений у дію і має бути рано чи пізно скасований. Замість цього, за її словами, повинні бути розроблені спільно з підприємцями нові податкові правила, які змусять платити податки великі корпорації, банки і "тіньові клани, які сьогодні сотні мільярдів гривень недоплачують до бюджету".

Нагадаємо, у четвер Верховна Рада прийняла новий Податковий кодекс з пропозиціями Президента Віктора Януковича. Попередня редакція цього документа, підготовлена урядом і прийнята переважно парламентською більшістю, була ветована.

Оподаткування: добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини