RU

Тимошенко планує відновити виплату вкладів Ощадбанку СРСР

24.09.2009, 12:43

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко з 1 січня 2010 року планує відновити виплати заощаджень Ощадбанку СРСР. Про це глава уряду повідомила напередодні у Полтаві під час ефіру на ТК "Місто".

"До 2008 року ми навіть не мали реєстру вкладників. Ми зробили його. Таких виявилося 8,5 млн. людей. У 2008 році ми сплатили 6,5 млн. осіб компенсації по тисячі гривень. Залишилося ще 2 млн. людей, але Президент і парламент заблокували поправки до бюджету, де було закладено ці кошти. У 2009 році - криза. У 2010 році з 1 січня плануємо відновити виплати", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує УНІАН.

За словами Прем'єр-міністра, криза в країні зменшується, і кошти можна буде знайти. "Після президентських виборів ми не будемо мати протидії і відновимо цю програму", - сказала Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Ю.Тимошенко висловлювала надію, що після президентських виборів у неї буде більше можливостей повернути заощадження вкладникам Ощадбанку.

11 січня 2008 року в Україні почалася кампанія із повернення знецінених заощаджень громадянам-вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР. Згідно з урядовою постановою "Про виплату у 2008 році громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень, вкладених до 2 січня 1992 р. в установи Ощадного банку СРСР і державного страхування СРСР, що діяли на території України, і облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, державні казначейські зобов'язання СРСР і сертифікати Ощадного банку СРСР, придбані на території Української РСР" від 9 січня 2008 року N1, на ці цілі українському "Ощадбанку" спочатку було виділено 5 млрд. 760 млн.грн. Ю.Тимошенко тоді пообіцяла українцям, що виплачуватися буде не більше за 1 тис. гривень кожному вкладнику; для тих же, чиї вклади перевищують цю суму, це буде тільки першим етапом виплат.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Повернення вкладів Ощадбанку: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини