RU

Тимошенко обурена виділенням 3,5 млрд. грн. "банку Фірташа"

21.02.2011, 16:10
Тимошенко обурена виділенням 3,5 млрд. грн.
b3a1481ef2ec42b74d7f38b178122718.jpg

Тимошенко обурена виділенням 3,5 млрд. грн. "банку Фірташа"

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко планує оскаржити у суді рішення Кабінету Міністрів про виділення 3,5 млрд. грн. на збільшення статутного капіталу банку "Надра". Про це вона повідомила сьогодні журналістам.

"Ви знаєте, що уряд Азарова прийняв офіційне рішення постановою про виділення 3,5 млрд. грн. з "Ощадбанку" банку Фірташа (Дмитро Фірташ, співвласник "Group DF", - ред.). Я думаю, це вже переходить усі кордони, тому що банку Фірташа з державного "Ощадбанку", який повинен кредитувати економіку, повертати заощадження людям, 3,5 млрд. грн. віддавати злочинцю, корупціонеру на його тіньову структуру - це навіть для Януковича і Азарова переходить усі кордони", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На думку лідера "Батьківщини", подібні операції необхідно зупиняти. "Швидше, ми будемо звертатися до суду, щоб зупинити цей безпрецедентно хамський корупційний скандал", - сказала Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, раніше банк "Надра" оголосив про збільшення статутного капіталу на 3,5 млрд. грн., до 3,89 млрд. грн. Емісію акцій банку планують провести у 2 етапи - з 23 лютого по 10 березня.

До цього голова НБУ Сергій Арбузов заявив, що Нацбанк вирішив продовжити термін дії тимчасової адміністрації в банку "Надра", щоб контролювати всі процеси в банку до остаточного відновлення його роботи.

Ще раніше НБУ оголосив про затвердження плану капіталізації банку за участю приватного інвестора - "Group DF". На думку експертів, викуп акцій додаткової емісії дасть змогу власнику "Group DF" Д.Фірташу увійти у капітал банку.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини