RU

Тимошенко обіцяє у лютому повернутися до виплат "радянської тисячі"

11.09.2009, 13:27

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко обіцяє через чотири місяці відновити видачу "радянської тисячі". Про це вона заявила, відкриваючи нараду з регіональними органами Держкомзему і Кадастру щодо видачі громадянам актів на землю.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко відзначила, що з 8,5 млн. вкладників Ощадбанку свій перший транш у розмірі 1 тис. грн. змогли отримати 6,5 млн. людей. Видача тривала доти, доки чиновники різних рівнів, скасовуючи і блокуючи рішення уряду, "не поставили шлагбаум". "Але ми через чотири місяці цей шлагбаум знімемо", - сказала Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, раніше Ю.Тимошенко висловлювала надію, що після президентських виборів у неї буде більше можливостей повернути заощадження вкладникам Ощадбанку.

11 січня 2008 року в Україні почалася кампанія із повернення знецінених заощаджень громадянам-вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР. Згідно з урядовою постановою "Про виплату у 2008 році громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень, вкладених до 2 січня 1992 р. в установи Ощадного банку СРСР і державного страхування СРСР, що діяли на території України, і облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, державні казначейські зобов'язання СРСР і сертифікати Ощадного банку СРСР, придбані на території Української РСР" від 9 січня 2008 року N1, на ці цілі українському "Ощадбанку" спочатку було виділено 5 млрд. 760 млн.грн. Ю.Тимошенко тоді пообіцяла українцям, що виплачуватися буде не більше за 1 тис. гривень кожному вкладнику; для тих же, чиї внески перевищують цю суму, це буде тільки першим етапом виплат.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Повернення вкладів Ощадбанку: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини