RU

Тимошенко обіцяє розібратися із закупівлями молока

26.08.2008, 15:41

Кабінет Міністрів України візьметься за ситуацію, що склалася навколо закупівлі молока у виробників. Сьогодні про це на нараді Кабінету Міністрів з представниками галузі тваринництва повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Прем'єр наголосила, що Антимонопольний комітет мав зробити комплексний аналіз ситуації з монополізації закупівлі молока у виробників, але на сьогодні цього не зроблено, оскільки Верховна Рада ось уже два місяці не може призначити керівника АМКУ.

Ю. Тимошенко вважає, що Кабінет Міністрів має право і сам робити деякі кроки щодо вивчення цієї ситуації. Зокрема, Прем'єр вважає, що треба "подивитися на всі молокозаводи", які здійснюють закупівлю, і проаналізувати, які важелі впливу (без Антимонопольного комітету) можна використати для врегулювання цінової ситуації щодо закупівель молока.

Ю. Тимошенко дала окреме доручення АМКУ до засідання Кабміну наступної середи підготувати інформацію з приводу цього питання. "А крім того, Ви чудово знаєте, як молокозаводи побудували свій вплив за монопольними закупівлями", - наголосила вона і запропонувала зібрати представників молокозаводів та обговорити цю ситуацію.

"Або ми партнери, або нехай тоді на нас не ображаються. Але так, як сьогодні ставляться до підприємств, які виготовляють молоко, у тому числі і до фізичних осіб - неприпустимо", - наголосила вона.

Глава уряду також зауважила, що у всіх регіонах ситуація майже однаково погана. На думку Ю. Тимошенко, цій темі варто присвятити окреме засідання Кабміну.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини