RU

Тимошенко обіцяє поліпшити ситуацію в легкій промисловості

17.07.2008, 16:08

Уряд протягом тижня розробить план першочергових заходів щодо поліпшення стану справ у легкій промисловості. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час наради з приводу стану справ та перспектив розвитку легкої промисловості України, яка відбулася на тернопільському об'єднанні "Текстерно" в рамках одноденної робочої поїздки глави уряду до Тернопільської області.

Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України, Прем'єр закликала виробників продукції, профспілки та наукових працівників приєднатися до розробки плану першочергових заходів. На думку Ю. Тимошенко, наявність такого плану дій дозволить урядові розробити конкретні законопроекти та постанови стосовно поліпшення ситуації в легкій промисловості. "Або ми щось змінимо у системі забезпечення роботи галузі, або ми втрачатимемо ринки, насамперед, свій внутрішній ринок", - наголосила глава уряду.

Крім того, Ю. Тимошенко закликала виробників продукції легкої промисловості терміново підвищити рівень заробітної плати працівникам підприємств, а також забезпечити своєчасну сплату податків до Державного бюджету України.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини