RU

Тимошенко обіцяє металургам повернути ПДВ протягом п'яти днів

10.11.2008, 13:58

Кабінет Міністрів України зобов'язує повернути металургам ПДВ протягом п'яти днів. Це положення передбачено Меморандумом між урядом і власниками підприємств ГМК, який планується підписати сьогодні за результатами зустрічі власників підприємств із Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко. Про це повідомила Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко, коментуючи положення Меморандуму.

"Ми передбачаємо істотний блок питань у цьому Меморандумі, який пов'язаний із поверненням ПДВ. Ми тут прямо прописуємо забезпечити відшкодування ПДВ металургійним підприємствам протягом п'яти днів із моменту подачі декларації за минулий місяць. Це означає, що п'ять днів - і ПДВ буде повернуто", - сказала Прем'єр, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю.Тимошенко наголосила, що Кабмін вийде і з відповідними законодавчими пропозиціями, щоб через невідшкодований ПДВ і надалі не відмивалися обігові кошти підприємств ГМК.

Крім того, за словами Прем'єр-міністра, Кабмін звернувся до НБУ з пропозицією щодо розробки спеціальної програми з рефінансування комерційних банків із кредитів, які є в тому числі у підприємств ГМК під заставу невідшкодованого ПДВ, якщо такий буде.

Нагадаємо, раніше сьогодні Ю.Тимошенко заявила, що Кабмін планує на своєму засіданні в середу прийняти законопроект щодо підприємств гірничо-металургійного комплексу в умовах економічної кризи. Прем'єр при цьому запропонувала підприємцям самим визначити, в які закони необхідні зміни для того, щоб не допустити поширення кризи на підприємства ГМК.

Про пожертву лідерів нації в фонд антикризи у статті "Апаратне "обрізання" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини