RU

Тимошенко обіцяє додаткові кошти до місцевих бюджетів

02.07.2009, 16:54

Ухвалення законопроекту про податок на нерухоме майно дасть серйозні додаткові кошти до місцевих бюджетів. Про це заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час засідання Ради сільських і селищних голів при Кабінеті Міністрів.

Ю.Тимошенко доручила Секретаріату Кабінету Міністрів направити лист на ім'я Голови Верховної Ради з проханням винести на розгляд парламенту наступного тижня законопроект про податок на нерухоме майно. "Наступного тижня ми будемо наполягати на внесенні цього питання на порядок денний ", - заявила Ю.Тимошенко.

Прем'єр-міністр нагадала, що урядовий законопроект про податок на нерухоме майно зареєстрований у Верховній Раді 22 грудня 2008 року. За її словами, прийняття цього законопроекту "дасть серйозні додаткові кошти до місцевих бюджетів".

Ю.Тимошенко також доручила уряду разом з Радою сільських і селищних голів прискорити розробку змін до законопроектів щодо врегулювання невідкладних земельних питань. "Це наш наступний крок, і якщо Бюджетний кодекс буде підписано, це буде просто величезна перемога, насамперед громад, і далі будемо рухатися по земельному законодавству", - вказала Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, раніше Ю.Тимошенко заявляла, що проект закону "Про податок на нерухоме майно (нерухомість), відмінне від земельної ділянки" N3533 передбачає оподаткування нерухомого майна, яке складає велику кількість квадратних метрів, не зачіпаючи при цьому незахищені верстви населення.

Нагадаємо також, 23 червня Верховна Рада прийняла нову редакцію Бюджетного кодексу, який, зокрема, передбачає формульний розрахунок трансфертів прямих взаємовідносин між державним бюджетом України і бюджетами сіл, селищ і міст районного значення.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини