RU

Тимошенко обіцяє Чернівцям об'їзну дорогу до кінця року

08.10.2009, 12:51

Рух об'їзною дорогою навколо міста Чернівці буде відкрито до кінця 2009 року. Про це заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час огляду місця будівництва другої черги об'їзної дороги в Глибоцькому районі Чернівецької області.

"Ми цю дорогу до кінця року запустимо, і це буде серйозна знакова подія, яка свідчить про те, що криза не сповільнює будівництво доріг, а навпаки прискорює, і ми робимо це настільки масштабно, наскільки можемо", - вказала Ю.Тимошенко, яку цитує управління у зв'язках зі ЗМІ секретаріату КМУ.

Прем'єр-міністр також повідомила, що уряд на 90% профінансував будівництво вказаного об'єкта і дофінансує його після завершення будівництва.

У свою чергу керівник "Укравтодору" Вадим Гуржос пообіцяв, що вже через півтора місяця на об'їзній дорозі навколо Чернівців буде відкрито рух. "Два місяці - це максимальне, що ми беремо, якщо дозволить нам погода. Але якщо погода не дозволить, ми гарантуємо, що через 1,5 місяця ми відкриємо рух, а навесні вже зробимо верхній пласт відповідно до технологій", - вказав він.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини