RU

Тимошенко не питатиме ВР про підвищення стипендій

01.09.2008, 16:21

Студенти одержуватимуть збільшені стипендії вже з 1 вересня. Для цього не треба чекати внесення змін до Держбюджету-2008. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко журналістам на прес-конференції.

Відповідаючи на запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко уточнила, що студентам для того, щоб одержати цей "подарунок" до 1 вересня від уряду, на відміну від співробітників сфери освіти, не доведеться чекати рішення парламенту. "Ніяких змін до бюджету не треба, ми повністю забезпечили цей процес", - сказала Прем'єр.

Прем'єр-міністр нагадала, що для студентів вишів стипендія підвищується з 300 до 530 грн., для студентів технікумів - з 200 до 400 грн., для студентів професійно-технічних училищ - зі 150 до 200 грн. Крім того, за словами Ю. Тимошенко, для відмінників буде передбачено додаткові істотні надбавки до стипендії.

"Це означає, що ми практично починаємо підтримувати студентів, які знаходяться на державній формі навчання, і особливо тих, хто буде вчитися на "відмінно", щоб у них був стимул і була можливість мати власні кошти", - сказала Прем'єр.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини