RU

Тимошенко не бачить в "соціалки" шансів на друге читання

07.10.2009, 11:12

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко впевнена, що законопроект про підвищення мінімальних зарплат і пенсій не буде прийнято. Про це вона заявила сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Прем'єр відзначила: "Я впевнена, що остаточного голосування за цей злочин для країни просто не буде, тому що це не підвищення заробітних плат і пенсій людям України, а це, по суті, навіть забрати те, що у них є, тому що система фінансова буде розвалена після того, як цей закон стане реальністю".

"І те, що сьогодні ми бачимо як наслідок роботи Верховної Ради, то краще б вони були у відпустці або взагалі виїхали з України на ті острови, де у них стоять яхти, ніж руйнувати зараз залишки фінансової стабільності держави", - наголосила вона.

Нагадаємо, Верховна Рада напередодні прийняла за основу законопроект "Про встановлення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати" N4762 Олега Зарубінського (Блок Литвина). За таке рішення проголосували 259 народних депутатів.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини