RU

Тимошенко назвала співпрацю з МВФ доленосною

25.09.2009, 16:10

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) доленосним. Про це глава уряду повідомила під час 6-ої Ялтинської щорічної зустрічі "Бачення майбутнього України: дискусія з Прем'єр-міністром України".

"Я як Прем'єр-міністр можу твердо сказати, що я буду робити все для того, щоб така співпраця аж до завершення кризи була дієвою, ефективною, і щоб вона тривала", - цитує Ю.Тимошенко управління у зв'язках зі ЗМІ секретаріату Кабінету Міністрів.

Прем'єр-міністр вказала, що співпраця з МВФ одна з найбільш дієвих антикризових програм уряду. "Якби не співпраця уряду з МВФ і якби не своєчасне виділення ресурсів, якби не підтримка Європейського Союзу й інших країн - фундаторів МВФ, я можу вам сказати, що наслідки кризи важко було б уявити", - сказала вона.

Ю.Тимошенко подякувала всім країнам, які внесли свої ресурси в МВФ, Місію Міжнародного валютного фонду в Україні, Раду директорів МВФ і всю команду Фонду за підтримку України.

Прем'єр-міністр також подякувала стратегічним партнерам України - Світовому банку, Європейському банку реконструкції і розвитку і Європейському інвестиційному банку. "Це - наші справжні надійні партнери, які розуміють нас навіть тоді, коли нас важко іноді буває зрозуміти, і які нас підтримують тоді, коли нам ця підтримка найбільше потрібна", - підсумувала глава уряду.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини