RU

Тимошенко назвала борги ЄЕСУ політичною провокацією

22.06.2011, 16:45
Тимошенко назвала борги ЄЕСУ політичною провокацією - Фото
95c38af622904a27c61663eb3079d94c.jpg

Тимошенко назвала борги ЄЕСУ політичною провокацією

Держава Україна не може мати зобов'язань з яких-небудь угод приватних структур. Ситуація з боргу ЄЕСУ є політичною провокацією, мета якої - допомогти Януковичу розправитися з політичними конкурентами. Про це заявила сьогодні на прес-конференції лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко (на фото), відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, чи є борг ЄЕСУ перед Міністерством оборони Російської Федерації.

"Держава Україна жодних зобов'язань з яких-небудь угод приватних структур не може мати. Все це політичні провокації, які добре сплановані, і робляться для того, щоб допомогти Януковичу розправитися зі своїми політичними конкурентами, які зовсім по-іншому бачать стратегію розвитку України, а саме - з європейськими перспективами", - сказала Тимошенко.

Вона також зазначила, що, відповідно до законодавства і України, і Росії, 15 років жоден борг не може враховуватися. "Крім того, безумовно, в таких сумах, як зазначена, навіть близько такого боргу не було. Я також хочу нагадати, що в 1996 році Кучма і Азаров конфіскували всі активи того підприємства, про яке ви питаєте, виключно для того, щоб зруйнувати можливість чітких і своєчасних розрахунків з Росією. Це була політична операція, за яку несе відповідальність Кучма і Азаров. Саме тому їм треба ставити питання", - сказала вона.

Раніше, відповідаючи на питання журналістів, Тимошенко зазначила, що те, що сьогодні Янукович "витяг" на поверхню питання 15-річної давності, є для неї своєрідним компліментом. "Те, що вони сьогодні зачепили 96-ий рік, свідчить про те, що вони за два роки перевірили детально, ввівши у дію всю свою силову машину, всі мої дії як прем'єр-міністра, вони перевірили кожну копійку, яку я платила з бюджету, кожний папір, який я підписала, і вони зрозуміли, що всі надумані справи вже провалилися і у свідомості людей, і у розумінні світової спільноти, і тому у них не залишається виходу, крім як йти у 96-й рік", - сказала вона.

Тимошенко нагадала, що з усіх справ, пов'язаних з ЄЕСУ, в свій час були виграні всі судові інстанції, враховуючи Верховний суд. "Саме тому Януковичу, коли йому складно, надали "гуманітарну допомогу", але тоді всі, хто використав словосполучення "рука Москви", нехай вибачаться", - сказала вона.

Нагадаємо, 15 червня керівник тимчасової слідчої комісії Верховної Ради Інна Богословська заявила, що екс-прем'єр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко була залежна від російської сторони, підписуючи газові контракти у 2009 році, оскільки "приватні компанії Тимошенко, які належали їй і членам її сім'ї, до сьогоднішнього дня мають непогашені борги перед міністерством оборони РФ у сумі понад $405 млн.".

У Росії Тимошенко звинувачувалася в організації в 1996 році через посередника неодноразових передач хабарів "декільком посадовим особам Центрального управління матеріальних ресурсів і зовнішньоекономічних зв'язків і Центрального організаційно-планового управління Міноборони РФ за завищення цін на матеріально-технічні ресурси, що поставляються для Збройних Сил РФ".

Також повідомлялося, що у Кабінеті міністрів зареєстровано лист від Міністерства оборони Росії з проханням погасити борг корпорації ЄЕСУ.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини