RU

Тимошенко мала право приймати рішення самостійно, - екс-міністр юстиції

10.08.2011, 15:57
Тимошенко мала право приймати рішення самостійно, - екс-міністр юстиції - Фото
f370210e1a7f920dae143c7897032ed3.jpg

Тимошенко мала право приймати рішення самостійно, - екс-міністр юстиції
Колишній міністр юстиції Микола Оніщук (на фото) вважає, що на момент підписання газових контрактів з Росією екс-прем'єр Юлія Тимошенко мала право самостійно приймати рішення. Про це екс-міністр сказав сьогодні під час допиту в суді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Онищук підтвердив, що він був присутнім на засіданні уряду 19 січня 2009 року. Зі слів екс-міністра, питання переговорів між Нафтогазом і Газпромом на засіданні обговорювалося. "Безпосередньо я не брав участі в обговоренні", - додав він.

Зі слів Оніщука, дискусія на засіданні уряду стосувалася доцільності угод, в той час як правові питання підписання не піднімалися. Також він зазначив, що проекти так званих директив в Мінюст тоді не надходили.

Онищук також указав, що під директивами він розуміє документ організаційно-розпорядчого характеру. "Це скоріше розпорядження, а не нормативний документ", - сказав він.

Екс-голова Мінюсту наголосив, що уряд - колегіальний орган і рішення приймаються більшістю членів Кабміну, але в той же час, законом про Кабінет міністрів також передбачено право прем'єр-міністра самостійно приймати рішення.

У свою чергу, Тимошенко спитала екс-міністра, чи мала вона право вести переговори з главою уряду РФ по газових угодах. Онищук відповів: "Глава уряду в праві без отримання додаткових повноважень вступати в переговори з главами уряду інших держав з питань, що стосуються національних інтересів держави".

Водночас Оніщук указав, що якщо переговори повинні були завершитися підписанням міжурядової угоди, прем'єр повинен був отримати директиви уряду.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини