RU

Тимошенко має намір розробити нову стратегію відродження АПК

01.08.2008, 14:58

Враховуючи прогноз щодо рекордного врожаю зернових, уряд спільно з керівниками агропромислового комплексу України має розробити стратегію ефективного збору врожаю, зберігання і продажу, а також використання коштів. Про це заявила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко у Дніпропетровській області, відкриваючи виставку "Всеукраїнський день поля – 2008".

Як повідомляє Управління зі зв'язків зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України, у зв'язку з цим глава уряду в понеділок планує провести нараду з сільгоспвиробниками та представниками фермерських асоціацій. "Ми повинні обмінятися найкращим досвідом та побудувати нову стратегію відродження агропромислового комплексу", - зауважила Ю. Тимошенко, звертаючись до учасників виставки.

Виступаючи на виставці, в якій бере участь понад 120 аграрних підприємств як з України, так і з-за кордону, Ю. Тимошенко привітала Дніпропетровську область, яка за її словами, на сьогодні вже зібрала 3 млн. тонн зернових.

Прем'єр-міністр також нагадала, що вчора Верховна Рада завдяки наполяганням уряду прийняла зміни до Державного бюджету, які передбачають збільшення фінансування Аграрного фонду на 1 млрд. грн., а також виділення 400 млн. грн. на здешевлення сільськогосподарських кредитів.

Нагадаємо, 31 липня Верховна Рада України прийняла в цілому Закон про внесення змін до Державного бюджету на 2008 рік, що передбачає збільшення видаткової частини бюджету на 5,802 млрд. грн.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини