RU

Тимошенко хоче, щоб багаті платили більше за енергоносії

14.04.2009, 17:31

Кабінет Міністрів України ініціює впровадження диференційованого підходу до оплати за електроенергію і газ "для багатих". Про це, відкриваючи позачергове засідання уряду, повідомила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Ми пропонуємо переглянути підходи до формування цін на електроенергію і на природний газ для багатих людей, які дуже багато споживають електроенергії і природного газу, не економлячи, ні в чому собі не відмовляючи, які мають на сьогодні на околиці кожного міста багатоповерхові будинки і, як наслідок, використовують велику кількість енергії електричної і природного газу для забезпечення свого приватного життя", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава уряду наголосила, що впровадження спеціальних тарифів "для багатих" не зачепить підвищення ціни на електроенергію, яка буде використовуватися на альтернативному опалюванні приміщення.

Нагадаємо, сьогодні набуває чинності постанова Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ), що скасовує її попередню постанову "Про зміну тарифів на електричну енергію, що відпускається населенню і населеним пунктам, і затвердження змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам", яка передбачала підвищення з 1 квітня 2009 р. тарифів на електроенергію для населення за умови споживання понад 400 кВт/г в місяць.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини