RU

Тимошенко хоче допомогти Януковичу із пенсійною реформою

15.02.2011, 17:50
Тимошенко хоче допомогти Януковичу із пенсійною реформою - Фото
24e0c482913dfd565454d7feba245c21.jpg

Тимошенко хоче допомогти Януковичу із пенсійною реформою
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко (на фото) збирається запропонувати альтернативний проект пенсійної реформи. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

"Розуміючи, що, на жаль, Господь не порадував Януковича та його оточення інтелектом, ми все ж намагаємося допомогти цій команді працювати, і саме тому ми беремо до уваги Януковича пенсійну реформу, виписану у вигляді концепції, а також законопроект про пенсійну реформу, який був відпрацьований, коли наша команда працювала в уряді", - зазначила Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Ю.Тимошенко, ця концепція і законопроект вже пройшли обговорення у всіх відповідних структурах - у профспілках, у роботодавців, у представників громадянського суспільства, законопроект був повністю підготовлений до внесення у парламент.

"Саме тому завтра екс-міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова на парламентських слуханнях презентує концепцію і законопроект, альтернативні тим, які пропонує сьогодні Янукович, які зроблять пенсійну систему справедливою, рівною для всіх, які правильно і грамотно об'єднають солідарну пенсійну систему з персоніфікованою", - зазначила Ю.Тимошенко.

Вона запевнила, що альтернативна пенсійна реформа повністю виключить зрівнялівку в пенсійному забезпеченні і не допустить підвищення пенсійного віку для громадян. Ю.Тимошенко зазначила, що завтра після доповіді Л.Денисової законопроект разом із концепцією будуть внесені у парламент. "І ми будемо наполягати на тому, щоб Янукович доручив своєму уряду створити робочу групу, яка зможе знайти правильні рішення у проведенні пенсійної реформи і яка захистить людей від того настання, яке ми бачимо сьогодні при впровадженні пенсійної реформи", - заявила Ю. Тимошенко.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини