Тимошенко хоче допомогти Януковичу із пенсійною реформою

15.02.2011, 17:50
Тимошенко хоче допомогти Януковичу із пенсійною реформою - Фото
24e0c482913dfd565454d7feba245c21.jpg

Лідер "Батьківщини" запевнила, що альтернативна пенсійна реформа повністю виключить зрівнялівку в пенсійному забезпеченні і не допустить підвищення пенсійного віку для громадян

Тимошенко хоче допомогти Януковичу із пенсійною реформою
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко (на фото) збирається запропонувати альтернативний проект пенсійної реформи. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

"Розуміючи, що, на жаль, Господь не порадував Януковича та його оточення інтелектом, ми все ж намагаємося допомогти цій команді працювати, і саме тому ми беремо до уваги Януковича пенсійну реформу, виписану у вигляді концепції, а також законопроект про пенсійну реформу, який був відпрацьований, коли наша команда працювала в уряді", - зазначила Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Ю.Тимошенко, ця концепція і законопроект вже пройшли обговорення у всіх відповідних структурах - у профспілках, у роботодавців, у представників громадянського суспільства, законопроект був повністю підготовлений до внесення у парламент.

"Саме тому завтра екс-міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова на парламентських слуханнях презентує концепцію і законопроект, альтернативні тим, які пропонує сьогодні Янукович, які зроблять пенсійну систему справедливою, рівною для всіх, які правильно і грамотно об'єднають солідарну пенсійну систему з персоніфікованою", - зазначила Ю.Тимошенко.

Вона запевнила, що альтернативна пенсійна реформа повністю виключить зрівнялівку в пенсійному забезпеченні і не допустить підвищення пенсійного віку для громадян. Ю.Тимошенко зазначила, що завтра після доповіді Л.Денисової законопроект разом із концепцією будуть внесені у парламент. "І ми будемо наполягати на тому, щоб Янукович доручив своєму уряду створити робочу групу, яка зможе знайти правильні рішення у проведенні пенсійної реформи і яка захистить людей від того настання, яке ми бачимо сьогодні при впровадженні пенсійної реформи", - заявила Ю. Тимошенко.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами