RU

Тимошенко хоче бачити революційний бюджет-2010

27.05.2009, 11:30

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вимагає революційного проекту бюджету на 2010 рік і заявляє, що не узгодить документ, якщо в ньому не буде прямого фінансування сіл, минаючи області, райони і міста. Про це вона заявила, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Прем'єр відзначила: "У бюджеті на 2010 рік... я не підпишу цей бюджет, я не підтримаю цей бюджет, якщо там не буде прямого планування бюджетів для сіл і селищ, прямо, без посередництва областей, районів і міст. Це ключова теза, яка буде в бюджеті на 2010 рік".

Ю.Тимошенко відзначила, що при плануванні бюджету потрібно врахувати нові міжбюджетні відносини і низку податків і зборів спрямувати до місцевих бюджетів. Зокрема, за її словами, 100% податку на землю, транспортного збору, екологічного збору, штрафів повинні бути спрямовані до місцевих бюджетів, і цю норму потрібно закріпити у Бюджетному кодексі.

Також Прем'єр наголосила, що вона буде наполягати на передачі на місця надходжень по податку на прибутки фізичних осіб. "Я думаю, що бюджет на 2010 рік має носити позитивні, революційні ознаки з погляду перерозподілу грошей з центру в регіони", - наголосила вона.

Нагадаємо, раніше глава уряду заявила, що буде сформовано робочу групу із підготовки бюджету 2010 року, до складу якої увійдуть керівники обласних фінансових управлінь, а також будуть залучені представники Асоціації міст України, представники обласних рад.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини