RU

Тимошенко готова до діалогу з профспілками

21.10.2009, 12:20

Уряд завжди готовий до діалогу і співпраці з профспілками. Про це заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання уряду.

Як повідомляє управління у зв'язках зі ЗМІ секретаріату Кабінету Міністрів, Ю.Тимошенко вказала, що уряд проаналізує всі вимоги, озвучені на акції, організованій Федерацією профспілок 17 жовтня. "Ми першим питанням повинні проаналізувати, які вимоги є від профспілок, наскільки вони можуть бути реалізовані, і тому сьогодні як завжди на засіданні уряду присутні представники профспілок", - сказала Прем'єр-міністр.

Ю.Тимошенко відзначила, що на засіданні уряду будуть обговорюватися всі аспекти співпраці. "Наша повага до профспілок є досить вагомою, ми завжди прислухаємося до їхньої думки, до пропозицій, і найголовніше - щоб ці пропозиції не були популістськими, передвиборними, несумісними з функціонуванням державних фінансів в такий важкий кризовий рік, як 2009", - наголосила Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, 17 жовтня - у Міжнародний день боротьби з бідністю в рамках Осіннього настання профспілок ФПУ провела у Києві Всеукраїнську акцію протесту проти бідності в Україні.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини