RU

Тимошенко: фінплан "Нафтогазу" буде затверджено в найближчі тижні

16.02.2009, 13:23

Фінансовий план НАК "Нафтогаз України" буде затверджено в найближчі тижні. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, коментуючи доручення РНБО до 15 лютого затвердити фінансовий план НАК "Нафтогаз України".

"Річ у тому, що уряд цей працює не за дорученням, а внаслідок своїх прямих функцій. в найближчі тижні буде затверджено фінансовий план НАК "Нафтогаз", який буде бездефіцитним і буде забезпечувати нормальне функціонування НАК "Нафтогаз", - сказала Ю.Тимошенко, слова якої наводить УНІАН.

Нагадаємо, згідно із рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 10 лютого "Про невідкладні заходи із забезпечення енергетичної безпеки України", яке 11 лютого було введено у дію указом Президента, Кабінету Міністрів доручено затвердити фінансовий план НАК "Нафтогаз України" на 2009 рік, в якому забезпечити збалансування його фінансових потоків.

Раніше у "Нафтогазі" заявляли, що на виконання директив Кабінету Міністрів України НАК повністю завершила процес переходу на прямі відносини з ВАТ "Газпром" і розпочала підготовку фінансового плану.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини