RU

Тимошенко доручила Продану знайти 1 млрд.грн.

25.08.2009, 13:12

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила Міністру палива і енергетики Юрію Продану залучити необхідний обсяг фінансового ресурсу для погашення заборгованості теплових енергогенеруючих компаній НАК "Енергетична компанія України" за відвантажену вугільну продукцію обсягом 1 млрд.грн. Відповідне доручення вона озвучила сьогодні під час "круглого столу", присвяченого питанням розвитку вугільної галузі.

"Нам треба до кінця року знайти всі можливості, в тому числі і довгострокові кредити, і профінансувати все, що заборгував "Енергоринок", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує УНІАН.

За даними Мінпаливенерго, станом на 10 червня загальна заборгованість теплової генерації за відвантажене вугілля становила 1,152 млрд.грн. При цьому заборгованість за вугілля державних генкомпаній перед ДП "Вугілля України" досягла 639,9 млн.грн. Для розрахунків за вугільну продукцію генкомпанії змушені залучати кредитні ресурси. З початку поточного року кредитний портфель теплової генерації збільшився на 2,047 млрд.грн.

На кінець червня на складах державних вуглевидобувних підприємств накопичилося 2 млн.т. незатребуваного енергетичного вугілля. Запас вугілля на складах державних ТЕС досягнув 3,43 млн.т. Заборгованість генкомпаній НАК "ЕКУ" за відвантажене вугілля станом на 12 червня становила 570,9 млн.грн.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини