RU

Тимошенко доручила міністрам готуватися до залучення інвесторів

26.11.2008, 11:52

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила всім міністрам підготувати галузеві інфраструктурні проекти, а Міністерству економіки - узагальнити всі проекти, щоб можна було перекласти їх на європейські мови і почати роботу з інвесторами. Такі доручення глава українського уряду дав перед початком засідання Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, при цьому Ю.Тимошенко наголосила, що планує сформувати від імені уряду пакет, який об’єднує всі інфраструктурні проекти на найближчі п'ять років, з розбиттям по кожному року.

"Я хотіла б, щоб всі ми зрозуміли, що це наша стратегія на період захисту України від світової фінансової кризи, і це зокрема вихід із важкого становища, в якому зараз виявилася Україна. Я просила б, щоб було ретельно проаналізовано ці напрями і, безумовно, ми говоримо про залучення інвесторів для виконання цих проектів, які можуть надійти сьогодні з обсягами грошових фінансових ресурсів під гарантії держави, зокрема на довгостроковій основі", - сказала Прем'єр.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України Ю.Тимошенко виступила із закликом пришвидшити реалізацію інвестиційних проектів в 2009 році. "Я хочу вас всіх зараз закликати до того, що в 2009 році ми не зможемо працювати тими темпами, якими ми працювали всі 18 років. Нам потрібно швидкість перемкнути і в десять разів прискорити рух інтелекту, рух оргсистеми, бюрократичної системи. Якщо ми залишимо ті ж темпи, знаєте, як в кисілі, які у нас були до сьогоднішнього дня, ми просто не піднімемо такі масштаби", - сказала вона.

Досьє на Юлію Тимошенко>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини