RU

Тимошенко чекає від лісників доходів, як від "Нафтогазу"

17.09.2009, 17:12

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що за рівнем потенціалу для країни і за рівнем можливостей давати країні результат Держлісгосп можна порівняти із НАК "Нафтогаз України". Про це Прем'єр-міністр України заявила в Житомирі під час Всеукраїнських зборів працівників лісової галузі України.

Як повідомляє управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ, Прем'єр-міністр вказала, що у підприємств Держлісгоспу великий потенціал. "Держлісгосп - це, майже, те ж саме, що й НАК "Нафтогаз України", тільки про нього ніхто не знає - за рівнем потенціалу для країни і за рівнем можливостей давати країні результат", - наголосила Ю.Тимошенко.

Прем'єр-міністр, зокрема, пообіцяла, що уряд у державному бюджеті на 2010 рік передбачить витрати на технічне переоснащення підприємств лісового господарства.

Ю.Тимошенко також вказала, що буде вжито заходів, для посилення кредитування галузі, зокрема, спрощення процедури надання кредитів для закупівлі старого обладнання. Глава уряду вказала, що 90% такого обладнання сьогодні виробляється в Україні. За її словами, необхідно передбачити програму витрат у держбюджеті, яка дозволить закуповувати обладнання для підприємств Держлісгоспу через спеціальний лізинговий фонд під дешеві відсотки.

Прем'єр-міністр додала, що технічне переоснащення підприємств Держлісгоспу дозволить виробляти не сировину, а готову продукцію, яка в свою чергу утроє збільшить прибутки від продажу такої продукції.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини