RU

Тимошенко чекає реакції МВФ на "фінансування махінацій" в Україні

25.02.2011, 17:40
Тимошенко чекає реакції МВФ на
856d1b75d7aade27aa69a20af7970079.jpg

Тимошенко чекає реакції МВФ на "фінансування махінацій" в Україні

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко розраховує на реакцію країни-донорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) на інформацію про те, що український уряд використовує кредит фонду в корупційних цілях. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції, коментуючи лист про наміри, підписаний українськими посадовими особами з представниками МВФ.

"Я щиро вірю в те, що з матеріалами сьогоднішньої прес-конференції ознайомляться лідери країн-донорів Міжнародного валютного фонду, тому що кошти, які вони в кризу перераховують у Міжнародний валютний фонд, свої бюджетні, кошти платників податків країн-донорів МВФ, я щиро вірю у те, що вони відреагують на такі речі і обов'язково проведуть додаткові консультації зі своїми представниками в Раді директорів МВФ і допоможуть нам зупинити вилучення в України державних фінансів", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю.Тимошенко зазначила, що у пункті 16 листа про наміри прописаний порядок повернення компанії "Росукренерго" 12,1 млрд. кубометрів газу. На ці розрахунки передбачено $1,5 млрд.

До того ж вона наголосила, що "за дивним збігом обставин" другий транш, який отримує Україна, дорівнює $1,5 млрд. "Я хочу спитати: це що, пряме фінансування махінацій, які в Україні всі експерти вважають неприкритою цинічною корупцією?", - сказала вона.

Ю.Тимошенко також звернула увагу на пункт 15 листа, відповідно до якого тарифи на побутовий газ для населення повинні бути збільшені на 50% з 15 квітня 2011 року. "У нас серед білого дня забирають бюджетні кошти, у нас серед білого дня у людей займають останнє, як розбійники з великої дороги. Я маю на увазі Януковича і його оточення. І зі смутком згадую жарт, який недавно почула на радіо: "Коротке повідомлення: "Перевожу у готівку кредити МВФ". Я так розумію, що цю послугу якраз і надає Президент України Віктор Янукович".

Ю.Тимошенко також наголосила, що вважає співпрацю з МВФ важливою і необхідною для України, однак, як будується ця співпраця, залежить від характеристик влади.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Росукренерго": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини